حبوبات دستچین

حبوبات دستچین (3)

پنج شنبه, 21 ارديبهشت 1396 ساعت 09:48

فروش حبوبات دستچین به صورت فله

نوشته شده توسط

 

حبوبات دستچین

 

فروش انواع    حبوبات دستچین    به صورت فله نیز در گروه بازرگانی فتاح انجام می شود.


عرضه و فروش انواع    حبوبات دستچین     به صورت فله و با دانه بندی درشت نیز توسط گروه بازرگانی فتاح انجام می شود.
مصرف کنندگان و کلیه عمده فروشان حبوبات دستچین می توانند هم اکنون جهت تهیه    حبوبات دستچین    مورد نیاز خود اقدام نمایند.

 

حبوبات دستچین

 

 

چهارشنبه, 20 ارديبهشت 1396 ساعت 14:11

دستگاه بسته بندی حبوبات دستچین

نوشته شده توسط

حبوبات دستچین

 

از مشخصات فنی دستگاه   حبوبات دستچین    می توان اشاره کرد به مجهز بودن به کانوایر با سرعت بالا، از دیگر مشخصه دستگاه   حبوبات دستچین  می توان به مجهز بودن این دستگاه به سینی ویبره اشاره کرد.

 

از ویژگی های دیگر دستگاه حبوبات دستچین می توان به کنترل و دستچین حبوبات اشاره کرد.


ولتاژ دستگاه     حبوبات دستچین   معمولا حدود 380 ولت می باشد و توان ان 1 کیلو وات، ظرفیت دستگاه حبوبات دستچین معمولا در حدود 200- 300 کیلوگرم بر ساعت می باشد.


وزن دستگاه حبوبات دستچین نیز معمولا در حدود کیلوگرم 400 می باشد.

 

حبوبات دستچین

سه شنبه, 12 ارديبهشت 1396 ساعت 17:08

حبوبات دستچین

نوشته شده توسط

 حبوبات دستچین 

 

یکی از مهم ترین مواد غذایی که باید در سبد غذایی روزانه شما باشد حبوبات دستچین   است که باید به نوع و کیفیت آن در زمان خرید بسیار توجه کنید و باید توجه داشته باشید که این حبوبات دستچین     توسط چه شرکتی بسته بندی شده اند زیرا هر شرکتی درجه استانداری که برای بسته بندی    حبوبات دستچین     خود تعریف کرده اند.

 

برای خرید   حبوبات دستچین     باید به علامت استاندارد روی بسته بندی    حبوبات دستچین     و همچنین علامت و مجوز وزارت بهداشت ان توجه نمایید تا مطمئن باشید که هم کیفیت آن بسیار مطلوب است.

 

گروه بازرگانی فتاح با بسته بندی انوع    حبوبات دستچین    همه نوع    حبوبات دستچین     را به بازار ارائه می نماید که می توانید برای تهیه    حبوبات دستچین     به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید.

 

حبوبات دستچین